ارتباط با مهندسین و متخصصین استودیو آداک !

شما با کلیک بر روی گزینه مشاهده پروفایل هر کاربر به قسمت مشاهده رزومه و سابقه کاری آن کارمند استودیو آداک انتقال داده خواهید شد و میتوانید با ارسال ایمیل و یا تماس تلفنی درخواست همکاری ویا ثبت سفارش خود را اقدام نمائید.

مقدس زاده

طراح

ارتباط با مسئول بخش های مختلف استودیو آداک
?WHY US
چرا میتوانید روی ما حساب کنید؟

Why can you count on us?

mostafa

مقدس زاده

طراح

شماره تماس :

09362006778

ایمیل :

AdakDesign2020@gmail.com

وب سایت :

adakstudio.ir

شبکه های اجتماعی :

مصطفی مقدس زاده

دارای مدرک کارشناسی نرم افزار کامپیوتر و گواهی مهارت فتوشاپ، ایلاستریتور و کورل دراو و با بیش از 12 سال سابقه کار در زمینه چاپ و طراحی گرافیک کامپیوتری مسلط به نرم افزارهای طراحی دوبعدی و سه بعدی، آشنا به کدنویسی و اسکریپ نویسی در خصوص طراحی در حال حاضر بعنوان مدیر مسئول و طراح در این مجموعه مشغول به فعالیت هستم.

vahid

پارسایی

سه بعدی

شماره تماس :

09153009287

ایمیل :

in.Parsaee@gmail.com

وب سایت :

adakstudio.ir

شبکه های اجتماعی :

وحید پارسایی

کارشناس ارشد مدیریت تکنولوژی و کارشناس مهندسی نرم افزار، با دو پیشه و یک اندیشه: طراح سه بعدی در زمینه معماری و ساختمان با هدف پیشبرد و ارتقا سطح کیفی معماری کشور با بیش از 11 سال سابقه در زمینه های طراحی و سه بعدی آشنا به نرم افزار های سه بعدی و دو بعدی بعنوان صاحب امتیاز مجموعه استودیو آداک مشغول فعالیت هستم.

123456

کیمیایی

موشن گرافیک

شماره تماس :

09158834366

ایمیل :

ArashKimiaee@gmail.com

وب سایت :

adakstudio.ir

شبکه های اجتماعی :

آرش کیمیایی

دارای مدرک کارشناسی نرم افزار کامپیوتر، کاربر و مدرس نرم افزار افترافکت و آشنا به نرم افزارهای دو بعدی مانند ایلوستریتور و فتوشاپ با بیش از 6 سال سابقه کار در امور تبلیغاتی از قبیل موشن گرافیک و تیزرهای تبلیغاتی و همچنین مدیریت شبکه های اجتماعی می باشم و در حال حاضر بعنوان مدیر بخش تبلیغات در این مجموعه مشغول به فعالیت هستم.

hossin

فلاح

طراح سایت

شماره تماس :

09357530033

ایمیل :

SeoEngineers.ir@gmail.com

وب سایت :

adakstudio.ir

شبکه های اجتماعی :

حسین فلاح

دارای مدرک کارشناسی نرم افزار کامپیوتر، مدرس برنامه نویسی زبان های php – JavaScript-HTML-Css هستم  و با بیش از 10 سال سابقه کار در امور تبلیغاتی از قبیل سئو و تبلیغات و بازاریابی اینترنتی و همچنین مدیریت شبکه های اجتماعی می باشم و در حال حاضر به صورت تخصصی کار با وردپرس و طراحی انواع وبسایت های مختلف و بعنوان مدیر بخش طراحی سایت در این مجموعه مشغول به فعالیت هستم.

ARTICLES
آخرینـــــــ مطالب

our recent articles

جستجو کردن