تیزر های تبلیغاتی

تیزر های تبلیغاتی

اهمیت تیزر های تبلیغاتی

امروزه و با ظهور شبکه های اجتماعی افراد کمتری از جامعه به سراغ کتاب، روزنامه، مجله و بنرها رفته و آن را به خاطر می سپارند. به همین دلیل اگر موضوع کاری خود را درقالب تصاویر و ماتی مدیا به نمایش بگذاریم میتواند تاثیر گذاری آن چندین برابر باشد. به عنوان مثال تا چند سال پیش کمتر کسی ((مختار)) و قیام او را می شناخت ولی پس از پخش سریال مختار اکثر مردم تقریبا از جزئیات زندگی او نیز با خبر شده اند. این مثال در رابطه با هری پاتر و بی نوایان نیز می توان گفت.
تحقیقات کارشناسان نشان می دهد، در مبحث تبلیغات نیز به تصویر کشیدن یک کار، هر چند ساده و کوتاه می تواند تا 80 در صد تاثیرگذاری آن را بالا ببرد.
انواع تیزرهای تبلیغاتی
تیزر های تبلیغاتی انواع مختلفی دارند و هر کدام در جایگاه خود می تواند تأثیر گذار و قابل تامل باشند. این تبلیغات را به سه دسته کلی زیر می توان تقسیم بندی کرد.
تيزرهاي انيميشنی
تيزرهاي رئال
تيزرهاي رئال انيميشن
تیزر های انیمیشن : این نوع تیزر ها امروزه برای تبلیغات مشاغل بسیار مورد توجه قرار گرفته می گیرد که انواع مختلفی دارد. از انواع مختلف انیمیشن می توان به انیمیشن دو بعدی، انیمیشن سه بعدی، موشن گرافیک و استاپ موشن اشاره کرد.
تیزر های رئال : این نوع تیزرها به صورت واقعی و با فیلم برداری از محیط می باشند كه اکثر تبليغ های تلويزيوني از این دسته هستند و به معرفی محصولی به صورت واقعی می پردازند.
تيزرهاي رئال انيميشن : به دسته ای از تیزرها گفته می شود که تلفیقی از واقعیت و انیمیشن می باشند.
موارد استفاده از تیزر های تبلیغاتی

موارد استفاده تیزر های تبلیغاتی بسیار زیاد می باشد که در زیر به برخی از آنها اشاره کرده ایم.
نمایش تیزر در رسانه های جمعی مثل تلویزیون و رادیو و …
اکران تیزر در نمایشگاه ها
نمایش آگهی در کنفرانس ها و سمینارها
پخش فیلم تبلیغاتی در سالن های انتظار و استراحت سازمان
پخش در رسانه های تصویری عمومی و تخصصی به منظور تبلیغات
پخش در مابین فیلم ها و سریال های خانگی
تولید فیلم به منظور ارائه گزارش عملکرد سازمان
پخش فیلم در مانیتورهای تبلیغاتی سطح شهرها
استفاده در هتل ها و تالارها
استفاده در فیلم های آموزشی
استفاده در شبکه های اجتماعی
استفاده در وب سایت های اشتراک گذاری فیلم
استفاده در وب سایت شرکت
هزینه های تیزر تبلیغاتی و تلویزیونی چه قدر است؟
هزینه تیزر تبلیغاتی و تلویزیونی بسته به عواملی همچون مدت زمان ویدیو ، کاراکترها و محیط، فیلمبرداری جداگانه ، تجیزات کامپیوتری، صدای گوینده و بسیاری عوامل دیگر می باشد که پیشنهاد می شود برای قیمت تیزر مورد نیازخود با کارشناسان ما تماس بگیرید.

ما از کوکی ها برای بهبود تجربه شما در وب سایتمان استفاده می کنیم. با مرور این وب سایت، شما با استفاده از کوکی ها موافقت می کنید.